TATUUM

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Otevírací doba

Pondělí - neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

1. patro

Zavřít

TATUUM

Oblečení pro skutečný život. Přesně takto lze charakterizovat značku TATUUM, kterou využijete pro formální příležitost i běžné nošení. Vytvořena přitom byla pro lidi, kteří ocení pohodlí, vysokou kvalitu i pozornost věnovanou nejmenším detailům. Obzvláště kolekce casual oblečení se vždy těší velké pozornosti. Perfektně se totiž hodí na sport i takové obyčejné popovídání s přáteli v kavárně. Pokud to navíc vaše firma dovoluje, můžete se libovolným oděvem TATUUM spadajícím do této kategorie pochlubit i v práci. Nachází se totiž někde na pomezí mezi formalitou a ležérním stylem

Tatuum preferují zákazníci, kteří mají rádi jednoduchost a funkčnost. Originalita modelů totiž umožní vyjádřit vaši jedinečnost. Vymaňte se proto z masy všedních lidí. Kombinace aktuálních trendů a osvědčených vzorů a barev dělá divy.

Ať jste muž nebo žena, vždy si vyberete. Čekají na vás totiž trička, košile, svetry, blůzy, saka i kalhoty. Tatuum myslí na každou příležitost i roční období, a proto nabídku doplňují bundy a kabáty. Svůj outfit pak ještě můžete vylepšit vhodným doplňkem.

TATUUM je životní styl.
Náš klient může očekávat vysokou kvalitu, propracovanost detailů jak v elegantním, tak i v casual stylu.

TATUUM kolekce pro sezónu jaro/léto 2018 je čistý odraz značky. Návrháři se zaměřili na přírodní a drahé látky. Měkkost, kvalitu a komfort. Jedná se o soubor vybraných modelů, které tvoří přirozené a vysoce kvalitní tkaniny, jako je hedvábí, bavlna nebo len.

Kolekce je založena na vynikající povrchové úpravě, kompatibilní s uměním vysoce kvalitního šití. Ve spojení s všestranností a nadčasový styl, uspokojí potřeby klientů TATUUM.

Zpět na kategorii

Otevírací doba

Potraviny Tesco

Potraviny Tesco

Po - So: 6:00 - 20:30
Ne: 7:00 – 20:30
Saunia

Saunia

Po - Ne: 9:00 - 23:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (4.9 + 32.2) *

Otevírací doba

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 20:00

Potraviny Tesco
Po - So: 6:00 - 20:30

Ne: 7:00 - 20:30

Saunia
Po - Ne: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

Nahoru