Albi

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Otevírací doba

Pondělí - neděle: 9:00 - 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: +420 734 683 412

E-mail: liberec.forum.kasa@albi.cz

Jméno zástupce:
Anna Jelínková

Služby obchodu

Akce obchodu

Svatba i rozlučka na pohodu

Svatba i rozlučka na pohodu

Padla na vás role organizátorky rozlučky se svobodou? Nebo ses chystáte zařizovat vlastní svatbu? Věcí, na které nesmíte zapomenout, je mnoho. Datum a místo, šaty, prstýnky, hudba, dort a v neposlední řadě výzdoba. Přijďte načerpat inspiraci do našich ALBI prodejen. Budete překvapeni, kolik maličkostí objevíte. Hravost a radost do každého prostředí vnesou balónky. Dáte přednost speciálně rozlučkovým/svatebním s českými nápisy, nebo sáhnete po bláznivých variantách? Pokud se na organizování necítíte, přehoďte zodpovědnost na nás. Využijte Albi službu Párty na klíč, dejte si nohy nahoru a radujte se z výsledku. Svatbám a rozlučkám zdar!

Párty u nás není jen slovo. Je to zábava.

Léto voní radostí, léto voní hrami. Půjčte si je na dovolenou!

Léto voní radostí, léto voní hrami. Půjčte si je na dovolenou!

Hledáte parťáka na dovolenou, který nezkazí žádnou legraci a hodí se i do špatného počasí? Sáhněte po společenské hře. Nyní máte v Albi možnost si ji půjčit, tak toho využijte! Stačí jen zajít na prodejnu, zdarma a během chvilky se registrovat do Albi klubu (pokud ještě členy nejste) a pak si z dostupné nabídky na místě vybrat jednoho vašeho favorita. Hru půjčujeme za vratnou zálohu 100 Kč, přinést zpět je třeba kompletní do 14 dnů. A rovnou si domů můžete odnést další! Letní Albi půjčovna her je pro vás otevřena od 15. června do 31. srpna 2022.

Z čeho můžu vybírat?

Rodinná Trefa – pro hráče od 8 let

Zasáhněte myšlenky svých spoluhráčů. Dokážete najít slovo, které spojí auto, cirkus i jahodu? Zvítězí ten, kdo zvládne nejlépe napovídat a propojovat zároveň. Díky rozdělení slov na lehčí a těžší je hra uzpůsobena dětem i dospělým.

Catan (základní hra) – pro hráče od 10 let

Oblíbená strategická hra o osídlování ostrova Katan. Získávejte potřebné suroviny, obchodujte s nimi a budujte cesty, vesnice a města.

Šampioni Jablečného království – pro hráče od 8 let

Strategická rodinná hra, ve které se soutěží o poháry, doručuje suroviny do hradu nebo třeba metá koláče po protivnících.

Karak – pro hráče od 7 let

Dobrodružná desková hra na hrdiny, kde hráči prozkoumávají katakomby hradu Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady.

Tipni si! – pro hráče od 12 let

V této párty hře odhadujete rychlost, délku, výšku, hmotnost nebo třeba správný letopočet. Pokud si svým tipem nejste jistí, můžete vsadit na soupeře.

Albi

Přijďte si prohlédnout obrovskou nabídku společenských her, přáníček, diářů, exkluzivní kolekce Me to You, Heart and Home nebo speciální hry z řad Kvído a Kouzelné čtení. V prodejně navíc najdete spoustu maličkostí pro radost vaši i vašich blízkých – nechte se překvapit.

Slevové programy: Albi klub, ISIC, ITIC, ALIVE, Sphere

Zpět na kategorii

Další obchody Domácnost, dárky

Otevírací doba

Potraviny Tesco

Potraviny Tesco

Po - So: 6:00 - 20:30
Ne: 7:00 – 20:30
Saunia

Saunia

Po - Ne: 9:00 - 23:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (33.0 + 21.8) *

Otevírací doba

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 20:00

Potraviny Tesco
Po - So: 6:00 - 20:30

Ne: 7:00 - 20:30

Saunia
Po - Ne: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

Nahoru