Wi-Fi zdarma

Užívejte si Wi-Fi zdarma v našem obchodním centru

Surfujte zdarma


Využijte možnosti zdarma surfovat přes WiFi bezdrátové připojení na Internetu v prostorách Obchodního centra FORUM Liberec a to v přízemí a v prostorách food courtu ve 2. patře.

Pravidla používání wifi v OC Forum Liberec

  1. Uživatel služby je oprávněn užívat službu pouze v souladu s těmito podmínkami.
  2. Uživatel nese veškerou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou důsledku zneužití připojení k Internetu či nedodržení těchto podmínek.
  3. Uživatel služby nesmí využívat službu k rozesílání nevyžádaných informací či zpráv (zejména e-mailů) třetím osobám. Uživatel služby dále nesmí využívat službu k šíření informací v rozporu s platnými  právními předpisy či v rozporu s dobrými mravy.
  4. Poskytovatel nenese odpovědnost za obsah informací přenesených prostřednictvím služby, zejména za obsahovou správnost a úplnost takových informací.
  5. Poskytovatel nenese odpovědnost za případné škody uživatele služby na hardwaru či softwaru, ztrátu dat či jinou ztrátu způsobenou při použití služby.
  6. Uživatel je povinen užívat pouze legální programové vybavení a prostředky, které jsou v souladu s platnými zákony ČR.
  7. Uživatel je povinen používat pouze IP adresu, kterou dostane přidělenou od DHCP serveru Poskytovatele.
  8. Poskytovatel může omezit přístup uživatelů na vybrané webové prezentace a adresy, zejména ty, které obsahují pornografii, poskytují data, která jsou předmětem ochrany autorského zákona, mají rasistický, fašistický, teroristický či jinak nebezpečný obsah. Poskytovatel je oprávněn nastavit aktuální pravidla povolených a nepovolených přístupů dle legislativy a svého uvážení.
  9. Účastník je povinen užívat službu pouze způsobem, který je v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy, provozními podmínkami veřejných telekomunikačních služeb a pokyny poskytovatele.
  10. Účastník má zakázáno zneužívat připojení k telekomunikační síti, zejména využíváním k jiným než řádným účelům.

 

V Liberci dne 1.11.2014

Otevírací doba

Potraviny Tesco

Potraviny Tesco

Po - So: 6:00 - 20:30
Ne: 7:00 – 20:30
Saunia

Saunia

Po - Ne: 9:00 - 23:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (24.5 + 31.8) *

Otevírací doba

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 20:00

Potraviny Tesco
Po - So: 6:00 - 20:30

Ne: 7:00 - 20:30

Saunia
Po - Ne: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

Nahoru