Profimed

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Opening hours

Monday - Friday: 10:00 - 19:00
Saturday - Sunday: Zavřeno

Shop on map

Ground floor

Zavřít

Contact

Phone: +420 485 100 362

E-mail: forum@profimed.cz

Name of representative::
Iveta Bulínová

Shop services

Profimed

Odborníky oceňovaný koncept sítě specializovaných prodejen profesionální péče o zuby. Mezizubní a zubní kartáčky renomovaných značek. Široká nabídka kvalitních pomůcek a zubní kosmetiky předních světových výrobců, pro dospělé i děti, uzpůsobená i velmi specifickým požadavkům a nárokům. Elektrické přístroje, specializované nástroje, indikace péče o chrup a zdravé zubní mlsání. To vše je navíc vhodně doplněno o nadstavbový sortiment exkluzivních značek péče o tělo, jako je LeeStafford (vlasová péče), Tweezerman (kosmetické nástroje profesionálů), Institut Karité a další. Poradenství pro nejlepší individuální výběr a správně prováděnou péči poskytuje odborně školený tým.

 

Novinky PROFIMED

KORRES Hydra Biome Probiotic Face Mask -  hydratační jogurtová probiotická maska

Multifunkční pleťová maska pro dlouhotrvající pocit krásné hydratované a vyživené pleti. Obsahuje vůbec největší podíl skutečného řeckého jogurtu, s PRE- a PRObiotiky, s hydrokomplexem, doplněna o tři typy kyseliny hyaluronové a živiny z mořských řas, poskytujících dlouhodobou hydrataci. Udržuje mikrobiotický balanc hladké a pevné pleti. Ideální pro okamžitou úlevu dehydratované, citlivé a unavené pleti.

 

Hylodent orální probiotika s kyselinou hyaluronovou, malina, 200 tablet

Orální probiotika s kyselinou hyaluronovou a xylitolem pro komplexní péči o ústní dutinu. Obsahují klinicky ověřené přírodním probiotikum Lactobacillus reuteri. Toto probiotikum vytváří v ústech prostředí neslučitelné pro rozšíření škodlivých bakterií, a tak působí (nejen) preventivě proti zubnímu kazu. Podporují zdraví ústní mikroflóry a obranyschopnost. S příchutí maliny.

 

KORRES Gel Effect Nail Colour gelový lak na nehty

Nový lak na nehty s gelovým efektem je obohacený o mandlový olej, který je bohatý na vitamín E, díky němuž nehty zůstávají hladké, silnější a méně se třepí. Přidaný provitamín B5 nehty hydratuje a posiluje jejich pružnost. Neobsahuje silikony, aceton, ftaláty, formaldehyd, kafr, toluen, formaldehydové pryskyřice, parabeny, MEHQ, TPP

 

KORRES The Absolute Nudes paleta očních stínů s vulkanickými minerály, 6 odstínů

Paletka 6 očních stínů s vulkanickými minerály pro intenzivní pigment a dlouhotrvající výsledek. Perleťové oční stíny od nejsvětlejší růžové až po nejtmavší zemité tóny jsou ideální pro jemné denní i dramatické večerní líčení.

 

KORRES GOLDEN KROCUS Ageless Saffron Eye Elixir - šafránový elixír na oční okolí, 18 ml

Zlatý šafránový oční elixír je vyrobený ze silného extraktu zlatého šafránu, jež je získáván hned následující den po sběru. Výrazně zmírňuje známky stárnutí a únavy, zjemňuje jemné linie a vrásky, zmírňuje křehkost pokožky kolem oční oblasti a zároveň snižuje vzhled tmavých kruhů. Pleť tak znovu získává rozjasněný a mladistvý vzhled. Časopisem Harper´s Bazaar byl zvolen jako nejlepší produkt na oční okolí.

 

Tweezerman Slant pinzeta

Pinzeta Tweezerman Slant je synonymem pro kvalitu, je fakt, že si ji již řadu let vybírají pro svou činnost profesionální vizážisté celebrit a modelek. Navíc to byla právě společnost Tweezerman, kdo vůbec poprvé uvedl na trh pinzetu s barevnou rukojetí. V dnešní době je sice na trhu celá řada pestrých pinzet, Slant je však díky svému unikátnímu dílenskému zpracování zcela nezaměnitelná.

 

Tweezerman Kleštičky na řasy Pro Master

Průlomové kleštičky na řasy byly speciálně navrženy tak, aby dokonale kopírovaly linii i hlouběji posazených očí a natočily i těžko dostupné řasy u hlouběji posazených očí.

Back to category

Opening hours

Shops

Shops

Mon-Sun:
9:00 - 20:00
Currently opened shops
Tesco

Tesco

Mon-Sat:
6:00 - 20:30
Sun:
7:00 - 20:30
Saunia

Saunia

Mon-Sun:
9:00 - 23:00

Opening hours

Tesco
Mon - Sat: 6:00 - 20:30
Sun: 7:00 - 20:30

Shops
Sun: 9:00 - 20:00

Saunia
Mon - Sun: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

UP