Eta

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Opening hours

Monday - sunday: 9:00 - 20:00

Shop on map

Ground floor

Zavřít

Contact

Phone: +420 577 055 918

E-mail: liberec@eta.cz

Website

http://eta.cz/

Eta

Vítejte v Etě v obchodním centru Forum Liberec

Jsme potěšeni, že Vás zajímá česká značka ETA, která se zaměřuje na kvalitu a inovaci svých produktů.

Nechte se provést obývacím pokojem, kuchyní i koupelnou, vybavenými výrobky ETA. Můžete sami vyzkoušet vysokou účinnost našich vysavačů – například supertichého výkonného pomocníka Silentino anebo novinku roku 2017, multifunkční tyčový a ruční vysavač s unikátním patentovaným systémem vodní filtrace ETA Aqualio. Moderní kuchyně nabídne roboty, mlýnky na mák, maso nebo těstoviny, ale i tyčové mixéry, které se umí opravdu otáčet, také rychlovarné konvice a domácí pekárny, které vás dokáží probudit vůní domácího chleba. Se stále vzrůstající oblibou pečení domácího chleba Vám ETA nabízí komplexní systém v podobě nového kuchyňského robotu ETA Gratus Vital s mlýnkem na obilí, který obsahuje pravé mlýnské kameny, doplněný pekárnou ETA Duplica Vital, pro přípravu zdravého domácího chleba.

ETA jde stále dál a k tradici a kvalitě přináší i nabídku služeb v podobě prodloužené záruky na aktivní portfolio výrobků ETA, která dá zákazníkovi maximální garanci a jistotu nad rámec zákonné záruky a to až na období 3, 5 a 10 let.

Přijďte se přesvědčit, že ETA je skutečným specialistou, který si Vás bude hýčkat a nabídne Vám atraktivní produkty za ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

Těšíme se na shledanou.

Back to category

More shops Electronics, telephones

Opening hours

Shops

Shops

Mo-Sun:
9am - 8pm

Tesco

Tesco

Mo-Sa:
6:00 - 20:30
Sun:
7:00 - 20:30

Saunia

Saunia

Closed

UP