Pokud bychom měli najít pro Liberec ten správný přívlastek, „město sportu“ by rozhodně bylo mezi předními kandidáty. Od hokeje přes sjezdování až po fitness, milovníci sportu si v Liberci zkrátka přijdou na své. A protože chceme, aby se v našem OC cítili sportovci jako doma, připravili jsme na letošní zimu kampaň zaměřenou právě na ně. Nezáleží na tom, jestli jste profesionální atleti, zapálení amatéři nebo sportovní nováčci. Věříme, že láska ke sportu se může probudit opravdu v každém. V našem obchodním centru si proto vyberou ti, pro které je sport každodenní aktivitou, ale také ti, kteří se sportem chtějí jednou za čas odreagovat.

Ať už si vaše srdce získal jakýkoliv sport, nabídka našeho obchodního centra vás rozhodně nezklame. A pokud také občas v zimě bojujete s nedostatkem motivace, nové vybavení vám ji navíc může pomoci skvěle dodat! Věnujete se nejradši posilování, józe nebo běhání? Navštivte naše prodejny Under Armour a Sportisimo. Nebo vás to táhne do přírody a k outdoorovým aktivitám? Pak je tu pro vás Rock Point a Alpine Pro. V obou případech se nezapomeňte zastavit také v Nutrend pro ty správné doplňky stravy, díky kterým budete mít vždy dost síly a energie. A pokud i tak budete potřebovat poctivě zasloužený odpočinek, zavítejte do Saunie, kde se postarají o vaše tělo i mysl.

Jen nebuďte překvapení, pokud se v jedné z našich prodejen potkáte také s ambasadorkou naší kampaně Markétou Krbkovou. Tahle skvělá fitness trenérka a lokální influencerka k nám totiž pravidelně zavítá pro čerstvou dávku sportovní inspirace i relaxace. I proto jsme se rozhodli na chvíli zavítat do jejího světa fitnessu a nafotit ji v prostředí, které je jí nejbližší.

Pro mnoho Liberečáků není sport jenom životním stylem, ale také nedílnou součástí jejich osobnosti. A my proto chceme zdůraznit především to, že ve sportovním outfitu nemusíte vyrazit jenom na sportoviště, ale úplně kamkoliv! V nabídce našich obchodů najdete to nejstylovější oblečení, díky kterému se vůbec nemusíte zamýšlet nad tím, kam vás vaše (sportovní) cesty zavedou. Stačí mít jen radost z pohybu.

 

Název kampaně: Stále v pohybu, vždy stylově. 

Ambasadorka: Markéta Krbková 

Makeup: Lenka Sedlmayerová (produkty Sephora)

Outfit: Under Armour

Fotograf: Lukáš Matoušek

Lokace: OC FORUM Liberec, Starbucks, Mixgym, TUL, DPMLJ

Kreativní agentura: BPR – Bohemia Public Relation s.r.o. 

Datum

31 Led 2024 23:00 - 28 Úno 2024 23:00

Stažení aplikace SPOT

Nejnovější akce