Akce a inspirace centra

Skvělé akce v centru Liberce

Oblíbené farmářské trhy v srdci Liberce jsou opět otevřeny!

Oblíbené farmářské trhy v srdci Liberce jsou opět otevřeny!

Ve čtvrtek 14. 4. 2022 byly zahájeny farmářské trhy OC Forum Liberec. Pro zákazníky je připravena bohatá nabídka lokálních a čerstvých produktů. Trhy se každý rok těší vysoké návštěvnosti a maximální spokojenosti všech zákazníků.

Trhy budou otevřeny vždy od pondělí do soboty od 7:00. Zákazníci je najdou na tradičním místě – u východu obchodního centra v přízemí směrem ke Krajskému úřadu (ulice Švédská). Trhovci pro zákazníky připravili pestrou nabídku – ovoce a zeleniny, lesních a sušených plodů, mléčných výrobků, BIO produktů, pekařských výrobků, ořechů, řeznických a uzenářských výrobků, ryb čerstvých, květin řezaných i hrnkových, sadby, květinové ozdoby a aranže, medu a výrobků z něho, čajů, koření, sezónních vín a moštů, proutěných, slaměných a dřevěných výrobků, řemeslných výrobků a tradičních sezónních produktů.

I v tomto roce se obchodní centrum zaměří také na netradiční hosty trhů se speciální nabídkou. O těchto akcích vás bude informovat na webových stránkách www.forumliberec.cz a sociálních sítích www.facebook.com/forumliberec a www.instagram.com/forum_liberec.


zpět na přehled

Otevírací doba

Potraviny Tesco

Potraviny Tesco

Po - So: 6:00 - 20:30
Ne: 7:00 – 20:30
Saunia

Saunia

Po - Ne: 9:00 - 23:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (13.2 + 45.6) *

Otevírací doba

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 20:00

Potraviny Tesco
Po - So: 6:00 - 20:30

Ne: 7:00 - 20:30

Saunia
Po - Ne: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

Nahoru