Akce a inspirace centra

Skvělé akce v centru Liberce

Fresh festival

Akce již skončila
Fresh festival

Milí hosté,

letošní Prima Fresh festival bude pořádná jízda. ???? a to na staronovém místě v parku Budyšínská v Liberci.

Cooking show Zdeňka Pohlreicha si můžete užít jen u nás, letos dokonce každý festivalový den. ☝️ Pozvání přijali Jaroslav a Pavel Sapík, kapitán českého nároďáku Honza Horký, odborník na přípravu hmyzu Petr Ocknecht a specialista na kávu Roberto Trevisan. Milovníci sladkého zajásají, poprvé se na festivale představí autorka kuchařek a uznávaná cukrářka ???? Iveta Fabešová.

S velkým potěšením a úctou vám představíme několik českých výrobců delikates, kteří se mohou pyšnit oceněním Great Taste Awards z Velké Británie, které je nejslavnější gurmánskou cenou na světě. ???? Často se označuje jako Oscar ve světě jídla a pití. ???? V nově vzniklé zóně oceněných delikates se představí výrobci marmelád, paštik, chilli omáček, sirupů, ale třeba i čokolády, kterou si oblíbil sultán Ománu a která se jako jediná zahraniční čokoláda dostala na stoly jeho paláce. ???? Tím, ale výčet ocenění těchto delikates nekončí, pravidelně se umisťují i na dalších soutěžích jako je World Hot Sauce Awards, The World's Original Marmalade Awards, International Chocolate Awards a podobně.

K festivalu neodmyslitelně patří i skvělé jídlo a pití. Postupně vám představíme degustační menu vybraných restaurací a věřte, že bude co ochutnávat. Menu místních restaurací, ???? grilovaná masa od mistrů BBQ, extrémní catering nebo autentický street food z celého světa. ????
A bude také co pít, vybrat si můžete z řady craftových minipivovarů, ????špičkových moravských vinařství, doplněné o luxusní šampaňské a prosecca. ???? Míchané drinky, giny a karibské rumy. ????

Festivalovou atmosféru bude po oba dny dotvářet hudební program na hlavním pódiu, kde si návštěvníci v kombinaci se skvělým jídlem a pitím vychutnají to nejlepší z tradice soulu, jazzu a pop music v podání uskupení Hermès Karel & HK Dancers. ????

Nová situace přinesla ale také nové příležitosti, milovníci dobrého jídla si budou moci objednat degustační menu vybraných restaurací, z pohodlí svého domova, nebo si jídlo nechat dovézt na piknikovou deku v parku. Tuto službu si díky partnerovi festivalu Dáme Jidlo ????bude možné využít nejen během dvou dnů konání festivalu, ale i s přesahem týdne po jeho skončení.

Zapište si pátek 10. a sobota 11. září 2021 v parku Budyšínská do diářů a přijďte si s námi užít víkend plný té nejlepší gastronomie, zábavy a hudby!

Těšíme se na vás!


zpět na přehled

Otevírací doba

Potraviny Tesco

Potraviny Tesco

Po - So: 6:00 - 20:30
Ne: 7:00 – 20:30
Saunia

Saunia

Po - Ne: 9:00 - 23:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (0.3 + 31.6) *

Otevírací doba

Obchodní galerie
Po - Ne: 9:00 - 20:00

Potraviny Tesco
Po - So: 6:00 - 20:30

Ne: 7:00 - 20:30

Saunia
Po - Ne: 9:00 - 23:00

Multikino Cinema City
Dle programu

Nahoru