Obchody centra: Po - Ne: 09.00 - 20.00
Tesco: Po - So: 06.00 - 21.30, Ne: 07.00 - 21.30

Obchodní centrum Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, Liberec 1

Jak se k nám dostanete?

Dnes je neděle, 19. 5. 2019 a svátek má Ivo

Přeskočit navigaci

facebook forum LiberecInstagram Forum Liberec e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Zdraví a krása » Kadeřnictví Klier

Kadeřnictví Klier

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Kontakty a služby obchodu

Regenerace vlasů po létě? Víme, jak je zachránit!

Jsou vaše vlasy po létě unavené? Dopřejte jim správnou péči.

Ostré slunce v kombinaci se slanou či chlorovanou vodou v bazénu dají vlasům v létě pořádně zabrat. Vlasy mohou být suché, roztřepené, ztratí svůj lesk a začnou se lámat. Jak je vrátit zpět do kondice prozradí Soňa Kozelková z největší sítě kadeřnických salonů KLIER.

KLIER je největší síť kadeřnických salonů. Pobočky najdete v nákupních centrech téměř všech větších měst, služby jsou dostupné na počkání - objednávat se nemusíte. Pokud vaše vlasy po létě potřebují akutní regeneraci, svěřte je do rukou odborníka. Kadeřník vám dá vlasy pomocí regenerační kúry rychle do pořádku.

Jak do vlasů znovu vdechnout život?

Přímé sluneční paprsky se na vlasech v létě mohou pořádně podepsat. Vlasy jsou bez potřebné péče křehké se sklonem k lámavosti. Co tedy potřebují? Soňa Kozelková radí, jak o vlasy po létě pečovat: „Klíčovou roli hraje dvojí péče. Je dobré se po létě jednak svěřit do rukou odborníka, který vlasy zastříhne. Nelekněte se, když bude zásah pomocí nůžek o něco větší, než jste zvyklá. Tím je odlehčí a vlasy se rychle vzpamatují a dorostou. Druhým krokem je profesionální regenerační kúra. Vlasům vrátí vlhkost a potřebnou výživu.

Hloubková regenerace v rukou odborníka

Pokud chcete vlasům poskytnout opravdu kvalitní péči, svěřte se do rukou odborníka. V kadeřnickém salonu KLIER můžete bez objednání vyzkoušet dva nejoblíbenější druhy regenerace. Které to jsou a kolik stojí?

Regenerační obřad Kérastase

Má mnoho kombinací a díky tomu dokážeme rychle zregenerovat každý typ vlasů přímo klientce na míru. Úplnou proměnu vlasů vidí klientka okamžitě. Cena se pohybuje kolem 500 Kč a poskytujeme ji na vybraných salonech.

Okamžitá regenerace s přípravky Powerdose od L´Oréal

Intenzivní hloubková kúra, která okamžitě zacelí vlasové vlákno a navrací vlasům hydrataci, pevnost a lesk. Cena záleží na celkové délce vlasů, pohybuje se v rozmezí od 160 do 320 Kč.

Neméně důležitá je domácí péče

Vlasům je potřeba věnovat příslušnou péči také doma. Pokud je to možné, vyhněte se na nějakou dobu tepelné úpravě vlasů. „Doporučuji alespoň na krátké období nechat vlasy přirozeně uschnout bez pomocí fénu, případně použít studený vzduch a foukat v dostatečné vzdálenosti od vlasů. Na žehličku a kulmu by měly dámy na nějakou dobu zcela zapomenout,“ říká Soňa Kozelková.

Dobré je také poradit se s kadeřníkem ohledně výživy vlasů pro domácí péči. Vhodné jsou přípravky s příměsí olejů všeho druhu, které vlasům vrátí lesk. Například kúra s obsahem arganového oleje dovede hotové zázraky.

Tipy KLIER: Přípravky pro domácí péči

Šampon s arganovým olejem Schwarzkopf OIL Miracle

Jemný šampon s arganovým olejem pro normální až silné vlasy. Vyživuje, přináší vlasům intenzivní lesk a nezatěžuje je. Díky technologii micro-oil infusion s arganovým olejem zanechává vlasy hebké a lesklé.
K dostání v salonech KLIER, cena 259 Kč.         

Výživná péče Schwarzkopf BC Oil Miracle Finishing Treatment

Kúra pro konečnou úpravu vlasů s obsahem arganového oleje. Intenzivní olejová konzistence poskytuje úžasnou kontrolu stylingu a uhlazení dokonce i silným a odolným typům vlasů. Navíc dodává výjimečný lesk. Aplikace je možná do mokrých i suchých vlasů.

K dostání v salonech KLIER, cena 469 Kč.

Fotografie jsou ke stažení ZDE.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
485 106 196

E-mail:
klier@klier.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Další obchody Zdraví a krása


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (3.5 + 11.3) *
Nahoru