Obchody centra: Po - Ne: 09.00 - 20.00
Tesco: Po - So: 06.00 - 21.30, Ne: 07.00 - 21.30<
Vánoční otevírací doba

Obchodní centrum Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, Liberec 1

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pátek, 14. 12. 2018 a svátek má Lýdie

Přeskočit navigaci

facebook forum LiberecInstagram Forum Liberec e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Služby a ostatní » Knihkupectví Luxor

Knihkupectví Luxor

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Kontakty a služby obchodu

Knihkupectví Luxor v OC Forum se rozprostírá na ploše 400 m² a najdete nás ve 2. patře vedle kina Cinema City. Nabízíme široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Fanoušci komiksů si také přijdou na své. Rádi Vás přivítáme s Vašimi nejmenšími v oddělení knih pro děti. Pro ty, kteří rádi vaří, tu máme nabídku kuchařek, nechybí ani knihy o zdraví. Cestovatelé u nás najdou řadu průvodců, map a jazykových konverzací, pro kutily máme tipy, jak se starat o dům a byt, zahradu a své domácí mazlíčky, pro studenty učebnice, slovníky a beletrii ve světových jazycích. Do auta široký výběr mluveného slova. Milovníky magie a andělů zveme do oddělení esoterie. Knihy Vám na požádání rádi objednáme.

Součástí knihkupectví je koutek Knižního klubu. K dispozici jsou dárkové poukázky a široká nabídka doplňkového sortimentu včetně společenských her pro malé i velké.

Pobočka je výdejním místem e-shopu.

Knihkupectví je bezbariérové, uzpůsobené pro potřeby vozíčkářů a kočárků.

Akce obchodu

Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha

Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha

Známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich o své nové kuchařce říká: „Čerstvost a lehkost se stávají tématem dnešní doby zcela jednoznačně a časy, kdy kolečko rajčete spolu se zvadlým salátem bylo jedinou čerstvou věcí na talíři, upadnou už brzy v zapomnění. Být fresh bude prostě novou kulturou, to je jistá věc. Chtěli jsme, aby tahle kniha občerstvila váš repertoár a dala vaší kuchyni víc života a dobrých nápadů. Vašemu jídlu sex-appeal, kyslík, energii a pestrost. Není to jen soubor receptů, je to koncept, který vám může značně vylepšit život.“

https://luxor.cz/popularne-naucna/fresh-kuchyne--389098/

Komplet Kepler v Luxoru

Komplet Kepler v Luxoru

Od pátku 23.11. nabízíme kompletní dílo legendárního Larse Keplera za pouhých 1999 Kč.

Nákup se sladkou tečkou

Nákup se sladkou tečkou

Každý zákazník nyní v našem knihkupectví obdrží Croissant ke každému nákupu.

Přijďte si zamlsat k nám do LUXOR.

Akce platí do vyčerpání zásob.

Skvělé letní knihy!

Skvělé letní knihy!

Skvělé letní knihy od Michala Viewegha, předního českého autora, pořídíte v knihkupectví LUXOR za akční cenu 49,- korun.

Najdete nás ve 2. patře hned vedle kina.

Akční dny v LUXORU

Akční dny v LUXORU

Důvod k radosti se vždycky hodí. A my vám ho chceme dát hned několikrát do týdne! Proto jsme pro vás vymysleli AKČNÍ DNY. Čtyřikrát v týdnu – v pondělí, středu, pátek a neděli u nás seženete jeden knižní bestseller s 50% slevou!

Dny jsou rozděleny tematicky, takže si vybere opravdu každý! 
Ať už jste fanouškem thrillerů, milostných románů, komiksů, motivačních knížek nebo třeba potřebujete novou učebnici či průvodce na dovču. Jednotlivé dny najdete na konci článku.

Akce platí v naší prodejně v 2. patře OC Forum.Tak se v daný den stavte omrknout, jaká knížka je právě ve slevě. Najdete ji na pokladnách i na speciálních stojanech u vchodu do prodejny.

Chytré pondělí nastartuje nový pracovní týden. Nastartuje se i vy díky motivačním a vzdělávacím knihám. Je čas naučit se nový jazyk? Proniknout do tajů současné ekonomiky? Chcete zlepšit svůj život? Obohaťte se každé pondělí chytrou knihou a ušetřete 50 %!

Zamilovaná středa vás přesvědčí, že láska má mnoho podob – může být vášnivá, bláznivá, nešťastná, dramatická, ale také prochází žaludkem. Láska nás baví a obklopuje. Díky akčním zamilovaným středám v Luxoru si každý týden můžete dopřát bez výčitek další porci knižní lásky, protože ve středu jsou v Luxoru zamilované knihy jen za polovinu.

Napínavý pátek vám po perném týdnu nachystá detektivky, thrillery nebo psychologické romány na víkend s 50% slevou. Celý pracovní týden vás budeme napínat, co to bude tentokrát za titul, protože v Luxoru je každý pátek napínavý.

Veselá neděle je v Luxoru každá! Zvlášť, když nás navštívíte spolu s dětmi. Proto každou neděli chystáme encyklopedii, pohádkovou či young adult knihu s 50% slevou. Veselá neděle je ještě veselejší díky 50% slevě. 

Nenechte si utéct novinky! Sledujte nás na sociálních sítích (FacebookInstagram a YouTube).

Nebo se přihlašte k odběru newsletteru.

Těšíme se na vás a přejeme plno krásných příběhů každý den!

Vaše #luxorcrew 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
725 425 613

E-mail:
forum@luxor.cz

Zástupce:
Pavlína Vránová

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://neoluxor.cz/

Facebook

Další obchody Služby a ostatní


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (31.2 + 8.8) *
Nahoru