Obchody centra: Po - Ne: 09.00 - 20.00
Tesco: Po - So: 06.00 - 20.30, Ne: 07.00 - 20.30

Obchodní centrum Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, Liberec 1

Jak se k nám dostanete?

Dnes je středa, 22. 1. 2020 a svátek má Slavomír

Přeskočit navigaci

facebook forum LiberecInstagram Forum Liberec e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Restaurace a kavárny » Veselá Veverka

Veselá Veverka

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Kontakty a služby obchodu

Veselá Veverka nabízí oříšky a sušené ovoce v nejrůznějších variantách. Milovníci zdravé výživy ocení oříšky natural a nesířené ovoce bez přidaného cukru. Mlsouni si pochutnají na oříškách a ovoci v rozličných polevách od mléčné čokolády, přes hořkou, až po tiramisu, jogurt a karob. Výjimkou nejsou ani oříšky ve slaných variantách. Z veškerého sortimentu vám rádi připravíme pestré dárkové balíčky v nev&sca ron;edních kombinacích.

Veselá Veverka přichází s křupavým mlsáním bez výčitek

Až budete příště přemýšlet nad rychlým, chutným a ideálně také zdravým řešením malého hladu nebo velké chuti mlsat, vzpomeňte si na Veselou Veverku. V této síti specializovaných prodejen se sušeným ovocem a oříšky si určitě vyberete něco dobrého na zub. A nebudete při tom muset rezignovat na chuť, kvalitu či zdraví.

Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky - od tradičních a známých oříšků a ovoce, přes exotické druhy jako jsou pražené makadamy, mochyně peruánská, ibišek či kustovnici čínskou až po cukrovinky pro mlsné jazýčky.

Ochutnejte slunečnice v barevné čokoládě, šumivé dudlíky, rahat lokum známý také jako turecké potěšení nebo lékořicové krémové špalíčky.

Vydejte se pro rychlou svačinku, originální dárek nebo pro něco dobrého na zub pro zlepšení dne. Ve Veselé Veverce vždy najdete to pravé a milý personál umí poradit.         

Akce obchodu

S Veverkou V Kuchyni

S Veverkou V Kuchyni

Autor o kuchařce napsal:

Nejedná se jen o klasickou kuchařku! V této knížce najdete kromě receptů také spoustu zajímavostí o oříšcích a sušeném ovoci, pár tipů a triků, a v neposlední řadě také výživové hodnoty.
Ti z Vás, kteří navštěvují stánky Veselé Veverky jistě ví, že jsou plné dobrot těch nejrůznějších barev, tvarů i chutí. A přesně taková je i tato kniha, na své si přijdou milovníci sladkého, zdravého, masitého, hříšného i vegetariánského, no a navíc se při čtení rozhodně nudit nebudete!
Kniha bude již brzy v prodeji a zanedlouho se dozvíte více informací o křestu, který pro Vás zrovna připravujeme.

Datum vydání: 22.10.2018

Cena: 199,-

K dostání bude na stánku.

Recept na paštiku s brusinkami

Recept na paštiku s brusinkami

"Bývaly časy, kdy jsem se domácí paštiky hrozně bál a neuměl jsem si představit, co to vůbec obnáší. Jednou jsem však strach překonal a řekl si, že udělám úplně obyčejnou paštiku z kuřecích jater a bylo to naprosto dokonalý, a hlavně, co si budeme vykládat, ten pocit, že si ji člověk udělá sám, je k nezaplacení."

Kontakt

Telefon:
775 237 777

E-mail:
info@vesela-veverka.cz

Zástupce:
Alexej Kozin

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://www.vesela-veverka.cz/

Facebook

Další obchody Restaurace a kavárny


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (8.5 + 37.4) *
Nahoru