Obchody centra: Po - Ne: 09.00 - 20.00
Tesco: Po - So: 06.00 - 20.30, Ne: 07.00 - 20.30
Vánoční otevírací doba 2019

Obchodní centrum Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, Liberec 1

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 7. 12. 2019 a svátek má Ambrož

Přeskočit navigaci

facebook forum LiberecInstagram Forum Liberec e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Domácnost, dárky » Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1

Kontakty a služby obchodu

Flying Tiger Copenhagen je dánská designová prodejna se svéráznou, neustále se měnící nabídkou produktů vyrobených speciálně pro vás. Najdete zde věci, které potřebujete, věci, o kterých jste snili, a věci, o jejichž existenci jste ani netušili. Věci pro váš domov, vaše párty, vaše děti a spoustu dalšího a to vše za překvapivě dostupné ceny

Nabízíme produkty jednoduché, designové a pestré, s dotykem Skandinávie a často s prvkem humoru za neuvěřitelně nízké ceny a to vše ve velmi příjemném prostředí. Ve Flying Tiger Copenhagen můžete nakoupit předměty, které jsou dekorativní, praktické, zábavné a povzbuzují kreativitu. Náš sortiment nabízí vše od domácích potřeb přes dekorace, potřeb do kuchyně, vše pro váš večírek, kancelářských potřeb, hraček až po vychytávky pro domácí kutily.

První obchod Flying Tiger Copenhagen byl otevřen v dánské Kodani roku 1995. Aktuálně má Flying Tiger Copenahgen prodejny napříč celou Evropou, v Japonsku i v USA. Naše první prodejna v České republice byla otevřena v Brně v květnu 2014 a množství prodejen neustále rozšiřujeme. Každá naše prodejna je místem, kde vás chceme inspirovat ke zkoušení nových věcí, ke kreativitě, a především - doufáme, že pro vás nakupování v prodejně Flying Tiger Copenhagen bude velkou zábavou. Přijďte nás navštívit a přesvědčte se sami.

Od června 2016 je Flying Tiger Copenhagen globálním jménem pro všechny prodejny dříve známé jako Tiger, TGR a Flying Tiger.
Na konci roku 2016 bylo celosvětově otevřeno více jak 749 obchodů Flying Tiger Copenhagen ve 30 zemích napříč Evropou, Asií, USA a dokonce byla otevřena i první prodejna na Africkém kontinentě. 

Těšíme se na Vás ve Flying Tiger Copenhagen Liberec

Akce obchodu

SELFIE VYBAVENÍ

SELFIE VYBAVENÍ

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 9:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
+420 725 802 895

E-mail:
cz01005@flyingtiger.com

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://www.flyingtiger.com

Další obchody Domácnost, dárky


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (22.9 + 20.3) *
Nahoru