Obchody centra: Po - Ne: 09.00 - 20.00
Tesco: Po - So: 06.00 - 20.30, Ne: 07.00 - 20.30

Obchodní centrum Forum Liberec
Soukenné náměstí 2a/669, Liberec 1

Jak se k nám dostanete?

Dnes je úterý, 21. 1. 2020 a svátek má Běla

Přeskočit navigaci

facebook forum LiberecInstagram Forum Liberec e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » O centru » O centru

O centru

Forum Liberec – pohodové nákupy v centru Liberce

Pohodlné, komfortní a klidné nakupování v samém středu Liberce nabízí obchodní a zábavní centrum Forum, nacházející se v přímém sousedství centra Babylon a zábavného centra IQlandia. Dne 26. února 2009 se otevřela veřejnosti jeho první část, 23. září 2010 část druhá. V současné době najdete na ploše téměř 45 000 m2 120 obchodů, služeb, míst pro trávení volného času.

Atraktivní módní značky, mezi kterými nechybí světové značky, které nenajdete nikde jinde v regionu, kavárny, restaurace a odpočinková místa s častými výstavami, nejmodernější plně digitalizované multikino s pěti sály, největší krytá motokárová dráha v severních Čechách, zábavné programy pro návštěvníky.

Ve 2.podlaží najdete foodcourt s pestrou nabídkou rychlého občerstvení a dětským koutkem. V každém podlaží jsou k dispozici útulné, moderní kavárny se širokou nabídkou nejen nápojů, ale i nejrůznějších vynikajících dortů a zmrzlin.

Dětský koutek je k dispozici rodičům, kteří si potřebují chvíli posedět či nakoupit. Dětem nabízí pravidelné programy, soutěže, workshopy i divadélka.

Samozřejmostí je pohodlné parkování s 850 parkovacími místy, které je o víkendu zcela zdarma.
V objektu OC Forum je také 2.800 m2 exkluzivních kancelářských ploch a 14 nájemních bytů na ploše 1.500 m2.

Sledujte naše pravidelné nabídky akcí a přijďte – nakoupit, jen tak posedět, najíst se nebo se pobavit na některé z našich pravidelně pořádaných akcích.

Vaše OC Forum


Surfujte zdarma

Využijte možnosti zdarma surfovat přes WiFi bezdrátové připojení na Internetu v prostorách Obchodního centra FORUM Liberec a to v přízemí a v prostorách food courtu ve 2. patře.

Pravidla používání wifi v OC Forum Liberec

  1. Uživatel služby je oprávněn užívat službu pouze v souladu s těmito podmínkami.
  2. Uživatel nese veškerou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou důsledku zneužití připojení k Internetu či nedodržení těchto podmínek.
  3. Uživatel služby nesmí využívat službu k rozesílání nevyžádaných informací či zpráv (zejména e-mailů) třetím osobám. Uživatel služby dále nesmí využívat službu k šíření informací v rozporu s platnými  právními předpisy či v rozporu s dobrými mravy.
  4. Poskytovatel nenese odpovědnost za obsah informací přenesených prostřednictvím služby, zejména za obsahovou správnost a úplnost takových informací.
  5. Poskytovatel nenese odpovědnost za případné škody uživatele služby na hardwaru či softwaru, ztrátu dat či jinou ztrátu způsobenou při použití služby.
  6. Uživatel je povinen užívat pouze legální programové vybavení a prostředky, které jsou v souladu s platnými zákony ČR.
  7. Uživatel je povinen používat pouze IP adresu, kterou dostane přidělenou od DHCP serveru Poskytovatele.
  8. Poskytovatel může omezit přístup uživatelů na vybrané webové prezentace a adresy, zejména ty, které obsahují pornografii, poskytují data, která jsou předmětem ochrany autorského zákona, mají rasistický, fašistický, teroristický či jinak nebezpečný obsah. Poskytovatel je oprávněn nastavit aktuální pravidla povolených a nepovolených přístupů dle legislativy a svého uvážení.
  9. Účastník je povinen užívat službu pouze způsobem, který je v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy, provozními podmínkami veřejných telekomunikačních služeb a pokyny poskytovatele.
  10. Účastník má zakázáno zneužívat připojení k telekomunikační síti, zejména využíváním k jiným než řádným účelům.

V Liberci dne 1.11.2014

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (28.0 + 26.8) *
Nahoru